Szanowni Państwo

Danet Meblel to polska firma rodzinna z wieloletnią tradycją, działająca od 1996 roku. Od początku była nakierowana na świadczenie usług w zakresie prac stolarskich i meblowych.

Zaczynaliśmy od prostych pojedynczych mebli a nasze działania marketingowe ograniczały się do najbliższego nam Regionu Żywiecczyzny. Z roku na rok powiększaliśmy nasz obszar działania w zakresie wachlarza świadczonych usług, oraz zakresu terytorium naszych działań handlowych, co bezpośrednio rzutowało na zwiększenie obrotów firmy. Było to możliwe dzięki stałej trosce o podwyższanie standardów techniczno – technologicznych naszych produktów jak i kwalifikacji pracowników realizujących poszczególne usługi.

W swoich produktach najwyższą wagę przywiązujemy do jakości idącej w parze z dobrym designem. Specjalizujemy się w zakresie projektowania i realizacji produkcji jednostkowej mebli oraz robót stolarskich pod konkretne wymogi techniczno – projektowe / wymiar, kształt, materiał, kolorystyka. Projekty naszych mebli wykonane są przy użyciu profesjonalnego programu komputerowego, dzięki któremu nasz klient może obejrzeć swoją wymarzone meble w perspektywie i pełnych kolorach.

Do produkcji naszych mebli używamy materiałów tylko sprawdzonych firm takich jak Swiss Krono, Egger ,Pfleiderer , BLUM , Hettich , FornicaGrass HooperLechner, które to zapewniają estetyczny wygląd i są łatwe w pielęgnacji oraz sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Funkcjonalność i piękno tworzą wysoką jakość, którą nasza firma wypracowuje w zespole fachowców w procesie tworzenia coraz to nowych projektów aranżacji i jak i produkcji i montażu samych mebli. W ciągu naszej wieloletniej działalności stworzyliśmy szeroką gamę mebli nowoczesnych, klasycznych i stylowych , które stanowią wyposażenie w wielu setkach domów, biur, hoteli, banków, szpitali, i innych instytucji.